Rejs trwa:
1
1
1
1
4
4
8
8
dni
1
1
5
5
godz
0
0
8
8
min
0
0
0
0
sek

 

Życie pisze różne scenariusze, ale tego ani się nie spodziewałem, ani nie przewidywałem. Tuż po opuszczeniu wyspy Belitong w drodze na ocean Indyjski dopadły mnie problemy zdrowotne, na tyle niepokojące, że przerwałem tą podróż i udałem się do szpitala w Dżakarcie. Problem jakoś nie chciał się wyjaśnić, nie poprawiało się też zbytnio więc zdecydowałem się wrócić do kraju na dokładniejsze rozpozanie. Już jest lepiej, a ja wypatruję dnia kiedy będę mógł powrócić na wielkie kółko.

Głównie to ja publikuję posty na naszej stronie, więc teraz mógłbym to robić jedynie z Polic, a ta rzeczywistość nie jest aż tak ciekawa. Dlatego w najbliższych tygodniach będzie nieco mniej nowości z pokładu Wassyla na którym to ocean Indyjski pokonują Artur, Marcin i Patrycja. Nie oznacza to jednak, że nic się nie będzie działo. Ja już pracuję nad kolejnym filmem.

Póki co uzupełnilismy już ostatecznie galerię zdjęć z Indonezji, pojawiło się ponad 60 nowych zdjęć. Zresztą obejrzyjcie sami kompletną kolorową galerię zdjęć:

 


Wyprawa współfinansowana jest ze środków Miasta Szczecin.

Partner wyprawy.

 


Partnerzy medialni:

         
 


O wyprawie przeczytasz także w:
     Rejsuj.pl                             
 

 


 

7 continents 4 oceans - the longest way around the Wolrld.